Senarai Kakitangan

Majlis Daerah Lenggong

Memaparkan 1 hingga 31 rekod daripada 31 rekod


Mohd Amzari Bin Mohd Arzami
Yang DiPertua
ydp@mdlg.gov.my
05-7677207/307 Samb. 201


Muhammad Khairul Ameer bin Abbas
Setiausaha
mkhairulameer@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 103


Mohd Khalid bin Jamaluddin
Peg. Perancang Bandar dan Desa (OSC)
ppbd.osc@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 104


Mohd Johari bin Ramli
Ketua Pembantu Tadbir
johari@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 104


Mohamad Razmi Bin Jasmi
Pen. Pegawai Perancang Bandar dan Desa
razmi@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 207


Meor Syaharizan bin Meor Mohd Hariri
Penolong Jurutera
meor@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 205


Nurul Atiqah binti Ibrahim Rasdi
Pen. Pegawai Kesihatan Persekitaran
atiqah@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 107


Norman Isdani bin Mat Isa
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
norman@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 203


Siti Rafeah binti Dzukupli
Penolong Pegawai Penilaian
sitirafeah@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 106


Noor Azam bin Adnan
Penolong Jurutera(Lanskap)
azam@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 206


Nur Ain Dalila binti Mohd Dahalan
Penolong Pegawai Penilaian
nuraindahalan@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 115


Nuraishah binti Abu Hasan
Pembantu Tadbir
nuraishah@mdlg.gov.my
05-7677 207/307


Nor Azhari bin Yusof
Pembantu Tadbir
azhari@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 212


Nahemah binti Zahari
Penolong Akauntan
naimah@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 202


Muhammad Aiman bin Shahruddin
Penolong Akauntan
aiman@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 209


Rusnida bt Mat Salleh
Pembantu Tadbir
rusnida@mdlg.gov.my
05-7677 207/307


Wardati binti Mohamed
Pembantu Tadbir
wardati@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 210


Teh Yuen Yean
Pembantu Tadbir
teh@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 102


Aina Najiha binti Zamri
Pembantu Tadbir
-
05-7677 207/307 Samb. 208


Munaliza binti Mansor
Penolong Jurutera (OSC)
munaliza@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 108


Nur Aisyah bt. Hj. Mohd Radzi
Pembantu Tadbir
aisyah@mdlg.gov.my
05-7677 207/307


Puteri Farah Atikah binti Megd Adeni
Pen. Pegawai Tadbir (Undang-Undang)
penguatkuasa@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 204


Mohd Zaimil Izwan bin Zainal Abidin
Pembantu Penguatkuasa
izwan@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 211


Shazali bin Adnan
Pembantu Penguatkuasa
shazali@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 211


Noor Izzaty bt Nor Hisyam
Pembantu Tadbir
izzaty@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 110


Munirah binti Ahmad
Pembantu Tadbir
munirah@mdlg.gov.my
05-7677 207/307 Samb. 109


Syafwan bin Sufian
Pembantu Tadbir
syafwan@mdlg.gov.my
05-7677 207/307


Ahmad Nubli bin Mohd Tahir
Pembantu Tadbir
nubli@mdlg.gov.my
05-7677 207/307


Muhammad Shawalruddin bin Shamsuddin
Pembantu Tadbir
shawal@mdlg.gov.my
05-7677 207/307


Mohd Borhan bin Alias
Mandor
borhan@mdlg.gov.my
-


Nor Atiqah binti Mohd Hanafiah
Pembantu Tadbir
noratiqah@mdlg.gov.my
05-7677 207/307