MENU

Jabatan Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Jamil Bin Othman Mohd Jamil Bin Othman Pemandu Kenderaan 05-7677207/307
Bahagian Teknologi Maklumat ePBT
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Mazuin Bt Ahmad Tajudin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Ketua Jabatan) 05-7677207/307 mazuin@mdlg.gov.my
Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Ariffin Bin Ahmad Pegawai OSC (Ketua Jabatan) 05-7677207/307 mohdariffin@mdlg.gov.my
Munaliza Bt Mansor Munaliza Bt Mansor Penolong Jurutera OSC 05-7677207/307 munaliza@mdlg.gov.my
Rusnida Bt Mat Salleh Rusnida Bt Mat Salleh Pembantu Tadbir OSC 05-7677207/307 rusnida@mdlg.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nahemah bt Zahari Nahemah Bt Zahari Penolong Akauntan (Ketua Jabatan) 05-7677207/307 nahemah@mdlg.gov.my
Muhammad Aiman Bin Shahruddin Penolong Akauntan 05-7677207/307 aiman@mdlg.gov.my
Ruhayah Binti Isa Ruhayah Binti Isa Pembantu Tadbir Kewangan 05-7677207/307 ruhayah@mdlg.gov.my
Teh Yuan Yean Teh Yuan Yean Pembantu Tadbir (Unit Aset) 05-7677207/307 yuanyean@mdlg.gov.my
Jabatan Undang Undang Dan Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Syauqi Bin Nadri Penolong Pegawai Tadbir Undang-undang (Ketua Jabatan) 05-7677207/307 syauqi@mdlg.gov.my